Військові комісаріати Івано-Франківщини вже налаштовуються на роботу з новобранцями адже відправки строковиків на службу розпочнуться вже на початку квітня.

“Прикарпаття очікує весняний призов і військові комісаріати вже працюють в цьому напрямку. Близько 500 працівників Прикарпаття очікуємо, які поповнять в цьому році військові частини Збройних сил та інших військових формувань України”, – повідомив Юрій Мухін, старший офіцер по роботі з особовим складом Івано-Франківського обласного комісаріату.

Відомо, що всі військові, які відслужили строкову службу в зону АТО залучатися не будуть.

“На строкову службу цього року заплановано з Івано-Франківської області поставити до лав Збройних сил до Національної гвардії та державної служби транспорту та зв’язку близько 500 чоловік. Відправки почнуться вже на початку квітня.

Особливо хочу звернути увагу всіх призовників віком від 20 до 25 років на те, що якщо, навіть, вам повістка не надходила, то ви повинні з’явитися до 10 квітня у військові комісаріати, де ви знаходитеся на військовому обліку. У минулому році групою офіцерів була відпрацьована постанова 921 в ній чітко визначені обов’язки як військовозобов’язаних, так і призовників.

Крім того, обов’язки призовників є записані у Законі України “Про військовий обо’язок і військову службу”, – заявив Назар Камець, старший офіцер відділу комплектування і призову.