stefurak

“Прогулюючись озером я побачив, що три працівники із територіального апарату державної екологічної інспекції України розпивають спиртні напої із незаконно призначеним попереднім керівником установи. Коли я запитав, що вони тут роблять, вони мені не відповіли. Сьогодні в 09-20 вони, не попередивши мене, прийшли мене перевіряти. Я заявляю, що ці три особи сфабрикували проти мене дисциплінарну справу. Це – начальник відділу кадрів, начальник аудиту і начальник відділу ТЗФу. Згідно із відповіддю Національного агенства з питань державної служби, їх рекомендовано притягнути до дисциплінарної відповідальності. Оскільки, це є конфлікт інтересів, вони не мають права мене перевіряти. По-друге, вони вступили в незаконний зв’язок з працівником, якого вони(раніше, – ред) незаконно прийняли на роботу… Вони вступили з ним в зв’язок з метою – незаконно мене знову звільнити з роботи”, – розповів GOLOS TV та поліцейським екологічний інспектор Стефурак. Про це пишуть Версії.

Нагадаємо, що з вимогою звільнити Ігоря Стефурака виступив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак. Утім Стефурак подав позов до суду та поновився на роботі. Підставою для поновлення стала вимога Національного агентства України з питань державної служби.

Ще згодом відновленого на посаді, згідно вимоги Національного агенства державної служби, начальника Держекоінспекції області Ігоря Стефурака за наказом керівника ДЕІ України відсторонили від роботи.

“Я вважаю, що зі мною зводить рахунки так звана лісова мафія. Але буду боротися до кінця”, – повідомив “Версіям” Ігор Стефурак.