Результат пошуку зображень за запитом "опалювальний сезон"

Про це на оперативній нараді доповів директор департамент освіти та науки Ігор Смаль. Хоча очільник компанії запевнив, що вчора котельні запрацювали і тепло запустили майже в усі школи та садки, які знаходяться на балансі СТЕК, пишуть Версії.

“В нас 20% навчальних закладів на індивідуальному опаленні, 27% обслуговує СТЕК, решта – Теплокомуненерго. Якщо в цифрах то 17 закладів – на індивідуальному, 23 – СТЕК, інші – ТКЕ,- доповів головний освітянин міста. – На всіх об’єктах, які обслуговує Теплокомуненерго, тепло є і температурний режим нормальний. Однак інформація, яку озвучив СТЕК, не відповідає дійсності. Може котельні і запущені, але тепло в школи і садочки не поступає”.

Досі холодні батареї в школах №3, №5, №11, №21, Природничо-математичному ліцеї, гімназії №2, ДНЗ №15 та №20.

“За інформацією СТЕКу тепло подали вже у школи №12, №26, ДНЗ №7, №9, №11, №29 та в департамент освіти. Але насправді тепла немає. В департаменті батареї точно холодні”, – відмітив Ігор Смаль.

Також головний освітянин нагадав, що Департамент не надає послуги опалення, всі питання – до компаній, які обслуговують заклади. Ігор Смаль звернувся до керівництва компанії з проханням навчити працівників елементарної ввічливості.

“Навчіть своїх працівників відповідати адекватно батькам. Вони телефонують, а їх там посилають на три відомі букви. Тоді вони ображені звертаються в департамент і скаржаться, що їх СТЕК ось так прийняв”, – зауважив Смаль.

Мер Руслан Марцінків повідомив, що в СТЕКу забиратимуть навчальні заклади і передаватимуть на баланс комунальному підприємству. Зараз на черзі школа №15.