http://www.otradny.pro/images/news/31012014.jpg

 

За словами голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олега Гончарука, наразі відбуваються якісь незрозумілі речі.

“Є якась незрозуміла позиція Мніоборони – вони трактують, що сім’я Баран забезпечена житлом і не стоїть на квартирній черзі, – розповідає Олег Гончарук. – Так, сім’я Баран має житло, але требе говорити, як воно є – це житло є службовим і умвои не є належними для проживання сім’ї Героя”.

Гончарук повідомив, що вже завтра до Києва виїжджають юристи ОДА та представники фінвідділу.

“Якщо це питання не буде вирішено там, то я дав слово, що сім’я Барана буде забезпечена житлом. У грудні місяці сім’я отримає ордер. квартира буде куплена за кошти ОДА”, – наголосив прикарпатський очільник.

Нагадаємо, життя Юрія Миколайовича підступно обірвала ворожа куля 8 липня цього року на одному з блокпостів у Донецькій області.

46-річний майор Баран віддав військовій службі майже 19 років свого життя. Прийшовши до Збройних Сил курсантом Хмельницького вищого артилерійського командного училища, надалі проходив військову службу на різних посадах у ракетних військах та артилерії та у військових комісаріатах. Нагороджений медаллю «10 років Збройним Силам України». В 2004 році звільнився з військової служби у запас, проте з початком в Україні кризового періоду, на заклик Вітчизни в травні цього року повернувся до строю, був призначений начальником штабу – першим заступником командира 5 батальйону територіальної оборони, відбув до зони проведення антитерористичної операції і залишався до останнього удару свого серця…

У загиблого військовослужбовця залишились дружина та двоє дітей.