• 180x150
 • Новини

  Столичний мандрівник розповів, чому варто завітати до Івано-Франківська (фото)

  0 125

  Версії

  Чому варто їздити до Івано-Франківська – туристи знаходять для цього багато причин. Адже наше місто має чим вразити і сподобатися.

 • 180x150
 • 180x150

 • Свій відгук опублікували відвідувачі нашого міста на своєму порталі, пишуть Версії з посиланням на  WestNews. Публікуємо майже без змін – лише в перекладі з російської на українську мову та з деякими скороченнями.

  Для мене у подорожах важлива атмосфера місць: архітектура, красиві вулиці, природа, люди і гастрономія. Все це є у Франківську, і це справді місто, яке дає тобі більше, ніж ти від нього очікував.

  Місто

  Старий центр – це невисокі красиві будинки, дворики, сквери, тихі пішохідні вулиці, затишні міські кафе з терасами. На вулицях дуже чисто, безліч зелених місць для зупинок між довгими пішими маршрутами, мало безпритульних тварин (собаки із кліпсами на вушках, у парках облаштовано будки). Центральна вулиця – “Стометрівка” – місце для зустрічей місцевих мешканців і прогулянок туристів. По стометрівці класно прогулятися з фермерським морозивом чи смачною кавою, якої на цій вулиці достатньо.”

  Processed with VSCO with a6 preset

  “У Франківську є красивий парк імені Тараса Шевченка – міні-версія нью-йоркського центрального парку – з ручними білками, великим міським озером і майже ідеальними газонами. Там же можна покататися на колесі огляду і подивитися на місто з висоти. Із центру йти пішки півгодини”.

  Processed with VSCO with a6 preset

  Processed with VSCO with tk preset

  Цікаве місце для відвідування – “Бастіон” – залишки фортеці, оформлені в підземну галерею з магазинами, кафе і круглою сонячною площею на поверхні. Розташований у самому центрі міста”.

  Processed with VSCO with a6 presetIMG_5358

  Люди і гастрономія

  “Не можу розділити ці два пункти, бо привітні, спокійні, неконфліктні жителі міста приємно здивували традицією відвідувати ресторани і кафе всією родиною. Все це робиться не з пафосом, а зі щирою любов’ю до життя. Ранок у кав’ярні з круасанами і кавою, чи вечір за келихом вина або крафтового місцевого пива – це найменший член родини в візочку, його батьки і бабусі з дідусями. Це усмішки, примружені від сонця задоволені очі і собака на повідку, якому принесли миску з водою”.

   

  Processed with VSCO with a6 preset

  “В Івано-Франківськ можна їхати без особливої підготовки – знайти, де погуляти, пофотографуватися, відвідати івент чи вуличний концерт – все це місто пропонує тобі саме прямісінько під час спокійної прогулянки. Для подорожей із маленькими дітьми – у ресторанах є дитячі кімнати і бокси з підгузками. Рекомендую як ідеальне місце для достатньо бюджетної подорожі на 1-2 дні. Ми були у Франику 14-15 травня і досі під враженнями”.

 • 180x150
 • 180x150
 • Некоректне посилання. Наприклад (http://versii.if.ua)

  Коментар:

  публікації

  До публікацій

  Версії TV

  До відеоновин До публікацій До новин
 • 180x150
 • 180x150
 • Розміщення реклами на сайті "Версії.if.ua"

  Контактний телефон з питань реклами: 066 025 91 80

  більше 1024

  768 - 1024 px

  Контактний телефон з питань реклами: 066 025 91 80

  240 - 768 px

  Контактний телефон з питань реклами: 066 025 91 80

  дякуємо за ваше повідомлення!