Студенти поламали сценарій віче до Дня гідності, організованого владою (ФОТО)

Ведучий віче Ростислав Микитюк запросив до слова громадського активіста  Максима Кицюка. А той закликав вийти на сцену студентів, які організовували  Євромайдан в Івано-Франківську.

«Пройшов рік. Насправді ми нічого не здобули. Ми багато пережили: зимові події, анексію Криму, війну, яка триває на Сході. Зараз суспільство у стані невизначеності, — сказав Кицюк. — Як би ми не боролися проти системи, нічого не змінилося. Просто нові обличчя, а система не змінилася».

«Будьте тверезими, не будьте прихильниками влади.  Якщо вам щось не подобається,то вийдіть і скажіть про це. Якщо не ви це зробите, то ваші діти, тому що старше покоління вийшло на Майдан тільки вже після вас», — звернувся він до студентів.

Після Максима Кицюка виступили інші студенти й громадські активісти, які були творцями революції в Івано-Франківську.

«Цей день з року в рік ми будемо згадувати як початок великої місії, великих зрушень. І зміни в країні почали ми, студенти. Тому за нами велика відповідальність. Не потрібно ставати байдужими!»- заявив Андрій Чепіль.

«Найбільше досягнення Революції не підписання угоди з ЄС, а те, що Україна стала єдиною. Нам потрібно дорожити цим найбільше», — сказав Андрій Павлівський. — Мабуть, буде ще одна хвиля революції. Коли ми вас попросимо, то щоб ви прийшли. Стояти і чекати якогось дива з неба ми вже не будемо”.

Рішення поламати сценарій віче сподобалося міському голові Віктору Анушкевичусу.  “Ламайте систему, — закликав він. — Не чекайте, поки вас запросять. Ви живете у вільній демократичній країні. Ніхто не має права вам закрити писок, вибачте”.

Фото Юрій Гриньків\Galka.if.ua

2_новый размер 3_новый размер 4_новый размер 5_новый размер 6_новый размер 7_новый размер 8_новый размер 9_новый размер 10_новый размер 11_новый размер 12_новый размер 13_новый размер 14_новый размер 15_новый размер 16_новый размер 17_новый размер