prykarp_univer

 

До бесіди з “правосекторівцями” було запрошено також провідного фахівця ректорату з питань запобіганню та виявленню корупції – Костелея Юрія Івановича.

Було вказано про надходження до Правого сектору скарг з боку студентів щодо окремих викладачів, які, зловживаючи посадою, займаються вимаганням невиправданих “винагород” під час вступу чи здачі екзаменів. Дане питання було визначено як складне і таке, що потребує вирішення. Для цього, за словами ректора, було запроваджено проект з альтернативою здачі екзаменів у тестовій формі без участі недобросовісних викладачів за заявою студентів (навіть анонімно).

Також дійшли згоди про потребу підписання Меморандуму між Правим сектором та Ректоратом ПНУ ім. Василя Стефаника щодо запобігання та виявлення корупції у цьому навчальному закладі. Домовились про можливість встановлення інформаційних стендів у приміщенні та повідомлень на сайті ПНУ з телефоном гарячої лінії та електронною поштою, а також скринькою для скарг Правому сектору, які слугуватимуть аргументом попередження дачі та отримання хабарів у вузі. У цих питаннях дійшли повного взаєморозуміння.

Піднімали в ході розмови також питання проблеми видачі довідок та потреби відкриття кафедри військової підготовки у вузі.

На завершення зустрічі Ігор Євгенович приємно здивував усіх демонстрацією копії древньої Галицької Євангелії та подарунком – книжкою власного авторства “Українсько-польські відносини 40-50 років ХХ століття: етно-політичний аналіз”

Правий сектор: Боремося за якісну освіту та високій фаховий рівень випускників українських вузів – будівничих Української Самостійної Соборної Держави! – повідомляє прес-служба прикарпатського Правого сектору