ato

Вся академічна спільнота університету, студенти, викладачі разом молилися за душу Героя України, пише День.

“Колектив студентів, викладачі Тернопільського технічного університету імені Івана Пулюя у великій скорботі з приводу непоправної для нас і всієї України втрати – смерті молодої людини. Степан боронив Українську державу від ворога і захищав кожного з нас”, – кажуть викладачі. “Самоорганізованість, відповідальність і патріотичність – цими рисами характеру Степан виокремлювався між своїми ровесниками. Він був небагатослівний, але був людиною справи. Ректор нашого університету виступає із пропозицією назвати одну з вулиць Тернополя на честь загиблого студента. Сьогодні я спілкувалася із батьком Степана. Подякувала йому за виховання сина. До речі, батько Степана сказав, що ще один його син у війську, служив на кордоні, зараз перебуває в зоні АТО”, – розповідає “ДНЮ” декан факультету економіки і підприємницької діяльності ТНТУ Галина Ціх.

Викладачі і студенти ТНТУ імені Пулюя хочуть поїхати на похорон на Івано-Франківщину, щоб провести загиблого Героя в останню путь.

Нагадаємо, сьогодні о 14:00 в Народному домі в Городенці відбудеться прощання зі Степаном Стефураком, після чого хлопця поховають у рідному селі Топорівці.