Твір на тему: "РОБОТИ – ЕВОЛЮЦІЯ ЧИ ДЕГРАДАЦІЯ 21-ГО СТОЛІТТЯ?"

Студенти з Івано-Франківщини перемогли у Всеукраїнській олімпіаді з робототехніки, другий етап якої відбувся на базі Інституту комп’ютерних Одеського національного політехнічного університету.

Про це пишуть Версії з посиланням на Голос України.

Цьогоріч у змаганнях узяли участь 19 команд із 12 вишів Одеси, Львова, Івано-Франківська, Харкова, Сум, Черкас, представники з Бреста і Мінська (Республіка Білорусь). Програма олімпіади включала два етапи. На першому, теоретичному, кожний учасник розв’язував тестові завдання з робототехніки, навігації мобільних роботів тощо. На другому, практичному, команди будували діючі моделі автономного робота -автомобіля. Перемогу вибороли студенти Прикарпатського національного університету. З урахуванням результатів теоретичного туру студента групи ПІ-21 спеціальності «Програмна інженерія» Тимура Фараджева нагороджено дипломом І ступеня, а його одногрупника Максима Кура — ІІІ ступеня.

Призерами олімпіади також стали представники Національного університету «Львівська політехніка», ОНПУ та ХПІ. Крім студентів, змагалися також і професіонали. Команда, що вже кілька років успішно представляє Івано-Франківськ на всеукраїнських та міжнародних робототехнічних конкурсах, виборола перше місце у професійному рейтингу рейтингу. Другу та третю позиції посіли білоруси.

Галина БРУХАЛЬ.