http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2016/10/cudmihalets-6416.jpg

Нагадаємо, у вересні ветеран АТО, колишній міліціонер Іван Чайковський порушив правило дорожнього руху, однак побачив у постанові патрульних помилку й вирішив з’ясувати цей момент з керівником поліції. Між чоловіками виник конфлікт. Чайковський стверджує, що Міхалець кинув його на підлогу, а поліціянт каже, що тільки зловив його за руку, Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2016/10/Mis-svituvokzalzustrich-6414.jpg

Прокуратура оголосила Міхальцю підозру у перевищені повноважень – завданню легких тілесних ушкоджень Чайковському.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2016/10/cudmihalets-6440.jpg
Справа викликала чималий ажіотаж. Розпочався флешмоб #підтримуюМіхальця. На засідання прийшли десятки людей, які підтримують того чи іншого учасника конфлікту.

На засідання також прийшов нардеп Віктор Шевченко, який хоче взяти на поруки Міхальця.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2016/10/Mis-svituvokzalzustrich-6406.jpg

Про це клопотав захист поліціянта.

Натомість прокуратура хоча посадити Міхальця під домашній арешт і визначити розмір застави у 80 мінімальних зарплат – а це близько 100 тисяч гривень.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2016/10/cudmihalets-6420.jpg

Прокурор зауважив, що після оголошення підозри поліціянту, його керівництво вирішило відправити його у відрядження. Цим створюються перешкоди для проведення слідчих дій, адже місце, куди Міхалець може поїхати, не розголошується.

“Я з глибокою повагою ставлюся до Шевченка, але це не перешкодить Міхальцю поїхати у відрядження”, – сказав прокурор у відповідь про можливість взяття на поруки поліціянта нардепом.

Прокурор наголосив, що є всі підстави підозрювати Міхальця у вчинені згаданого кримінального правопорушення, а розмір застави обгрунтований.

Захист Міхальця з клопотанням прокурора не погоджується. У підозрюваного відкрита віза у США, літак туди відправився о 10 годині – адвокат Ігр Кукушкін вважає це доказом того, що Міхалець не хоче переховуватися від слідства. Основний запобіжний захід, яким є обрання застави, необгрунтований, бо за півроку Міхалець на 1\3 заробив менше, ніж вимагають внести заставу. До того ж, його дружина вагітна і не працює, що також просять врахувати.

“Довідка про доходи не співрозмірна з розміром застави”, – додав адвокат.

Якщо суд вирішить все таки ухвалить рішення про заставу, то захист просить вибрати її розмір у 20 мінімальних зарплат.

Керівник франківської поліції Дмитро Міхалець наголосив, що знімає у місті квартиру, дохід його невеликий, тому він погоджується із словами свого адвоката.

Народний депутат України Віктор Шевченко у залі суду висловив готовність взяти на поруки підозрюваного у кримінальному правопорушені поліціянта Дмитра Міхальця.

“Можу гарантувати його чесність та порядність. Патрульній поліції у суспільстві довіряють, чого не скажу про прокуратуру”, – прокоментував Шевченко і закликав не давати ляпаса патрульній поліції. “Не треба зупиняти потяг, який тільки пішов”, – додав він.

На кінець дебатів адвокат Міхальця зауважив, що поліція міста відповідально виконує свої обов’язки. Багато в чому тут залежить і від керівника.

Після цього суд вийшов у нарадчу кімнату для обрання ухвали.

В підсумку суд обрав запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Міхалець повинен до 25 грудня з’являтися до слідчого на вимогу, інакше йому загрожує штраф.

У залі аплодували такому рішенню.

Прокурор також клопотав, щоб Міхальця відсторонили на час слідчих дій від виконання його обов’язків. Захист проти, оскільки вина не доведена.