Результат пошуку зображень за запитом "зіновій жовнір"

Нагадаємо, прикарпатський високопосадовець вимагав 150 тисяч доларів у київського підприємця за зменшення вартості об’єкта нерухомості, виставленого на торги, та допуск до участі у них. Затримали хабарника під час одержання частини неправомірної вигоди у 20 тисяч доларів. У скоєному Зіновій Жовнір щиро розкаюється, пишуть Версії з посиланням на  пише ГК.

Минуле судове засідання відклали, адже Жовнір перебуває на стаціонарному лікуванні. До слова, засідання у праві Жовніра кількаразово відкладали з різних причин. Можливо це зумовлено тим, що скоро закінчаться повноваження у судді Поповича, який розглядає справу. Якщо суддя Попович не встигне винести вирок, справу розглядатиме інший суддя. Але в такому випадку розгляд почнеться з самого початку.

Зараз Жовнір повернувся додому з лікарні. Втім як повідомила дружина сьогодні йому викликали швидку і тому він не прибув до суду. Суд нагадав, що участь підсудного у судовому засіданні є обов’язковою. Відтак наступне засідання відбудеться 21 березня о 10.00