Мешканець Калуського району 12 травня 2014 року був призваний на військову службу, зарахований до 5-го територіального батальйону Прикарпаття та призначений на посаду кухаря 5 батальйону територіальної оборони Збройних Сил України «Прикарпаття» у військовому званні «солдат».

Після закінчення короткострокової відпустки, в якій він перебував з 29 серпня по 4 вересня 2014 року не повернувся вчасно у військову частину, – йдеться в рішенні суду.

5 вересня 2014 було оголошено наказ військовослужбовцям частини про передислокацію особового складу батальйону до тимчасового місця дислокації у смт. Нова Любомирка Рівненського району Рівненської області. Обвинувачений прибув на Рівненський полігон 29 вересня 2014 року.

21 листопада між старшим прокурором військової прокуратури Івано-Франківського гарнізону та підозрюваним укладено угоду про визнання винуватості. За угодою, кухар 5-го батальйону повинен відбути покарання у вигляді одного року шести місяців позбавлення волі з застосуванням ст. 75 КК України із звільненням від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком.

Суд призначив іспитовий строк у вигляді двох років.

Нагадаємо, раніше Надвірнянський районний суд засудив стрільця-помічника гранатометника стрілецького взводу 5-го батальйону територіальної оборони “Прикарпаття”, який відмовився виконувати наказ про передислокацію з Делятина до 233-го Рівненського полігону, та ще одного бійця цього батальйону за самовільне залишення військової частини або місця служби.