Як повідомили нашій редакції Дмитро Сало і Олександр Довбенчук,  Путильським районним судом було прийнято рішення визнати патрульну поліцейську УПП м.Чернівці Уляну Лікар винною по ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Про це пишуть Версії з посиланням на police.cv.ua.

В суді, був доведений факт керування автомобілем в стані алкогольного сп’яніння співробітницею чернівецької патрульної поліції.

Нагадуємо, що 17 вересня, вночі, в районному центрі Путила, співробітниками поліції, була зупинена за порушення правил дорожнього руху патрульна поліцейська Уляна Лікар. Уляна була не при виконанні і в Путилу приїхала на весілля родича і День народження подруги.

В ході бесіди правоохоронці почули від неї запах спиртного. Поліцейська спочатку спробувала скористатися своїм службовим становищем і показала службове посвідчення, зізналася, що випила кілька келихів шампанського. Але це на колишніх ДАівців враження не справило. Зрозумівши, що це не допомогло, вона перейшла до погроз. Лікар пообіцяла поліцейським «неприємності» і пригрозила «бумерангом».

Поліцейські все ж наполягли на тому, щоб Уляна пройшла огляд в ЦРЛ. По дорозі в лікарню патрульна намагалася сховатися, але все ж її наздогнали і змусили проїхати до місця проходження тесту на алкоголь.

Прилад, на якому проходило огляд, показав 0,62 проміле алкоголю в крові нової патрульної, що більш ніж в три рази перевищує допустиму норму. На Лікар були складені матеріали адміністративної справи.

Журналісти «Дорожнього Контролю» були присутні на всіх трьох засіданнях Путильського районного суду. Як вони розповіли, Лікар і її адвокати, всіляко намагалися затягнути справу, виграти час і потім уникнути справедливого покарання. За те, що суддя дозволив «Дорожньому Контролю» вести відеозйомку процесу, захисники поліцейської заявляли письмовий відвід судді.

Цікаво відзначити, що «власне переконання» ДАівців, яким дуже часто користуються нові патрульні, Лікар і її адвокатами було розцінено як марення і беззаконня.

Суд розібрався в цій справі в повному обсязі і визнав патрульну поліцейську Уляну Лікар винною в управлінні транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння. Їй було призначено штраф у розмірі 10200 грн та її позбавили права на керування автомобілем терміном на один рік.

Поліцейська і її адвокати готують апеляцію.