Пов’язане зображення

З позовом до суду звернулася прокуратура Івано-Франківської області за відповідним зверненням Юридичної компанії «Легіс Віртус», яка також приймає участь у розгляді даної справи. Про це пишуть Версії з посиланням на Побудовано.

Нагадаємо, що вищезгаданим рішенням Івано-Франківська міська рада зобов’язала суб’єктів господарювання отримувати дозвільні документи на вивіски, які не передбачені законодавством України.

Прийняття такого рішення є втручанням в підприємницьку діяльність суб’єктів господарювання, що заборонено законами України.

Своїми протиправними рішеннями Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради чинить тиск на всіх суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність в межах м. Івано-Франківська.

З метою захисту прав та інтересів суб’єктів господарювання міста Івано-Франківська та припиненням стихійного демонтажу вивісок в місті Івано-Франківську Юридична компанія «Легіс Віртус» ініціювала скасування скандального рішення про вивіски.

17 липня Івано-Франківський окружний адміністративний суд постановив ухвалу про відкриття провадження у даній справі.

Відповідно до частини другої статті 144 Конституції України, рішення органів місцевого самоврядування, які не відповідають Конституції чи законам України зупиняються у разі їх оскарження до суду.

Тому, подання позовної заяви щодо скасування рішення Івано-Франківської міської ради «Про Вивіски» до суду зупиняє його дію до моменту вирішення справи по суті.

Таким чином, з 14 липня рішення Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради №908 від 30.12.2016 «Про Порядок розміщення вивісок в м. Івано-Франківську» зупинило свою дію.

“Тому, будь-які дії Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, Муніципальної інспекції з благоустрою та Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини з питань складання протоколів про адміністративні правопорушення та прийняття рішення про демонтаж вивісок в м. Івано-Франківську будуть вважатись незаконними”, – кажуть в юридичній фірмі.