Як відомо, у вересні 2016 під час громадських слухань активіст, колишній “убозівець” Олексій Замковий у суперечці вдарив депутата міськради Петра Гавриша, коли той намагався взяти слово.

Прокуратура відкрили провадження проти обох учасників бійки на Макогона, оскільки були заяви обох сторін. Наразі до суду передали тільки одне провадження – “щодо особи, яка вчинила тілесне ушкодження депутату”.

Справу у міському суді веде суддя Наталія Деркач, прокурор – Василь Гринишин. Нагадаємо, на попередньому засіданні суд почав слухати свідчення Петра Гавриша, однак через закінчення часу відведеного на слухання справи засідання перенесли.

На сьогоднішнє засідання прийшов обвинувачений, прокурор та мешканці вулиці Макогона, пишуть Версії з посиланням на Бліц.

Натомість не з’явилися захисники Гавриша та сам потерпілий. Суддя зауважила, що Гавриш подав довідку з лікарні, що з 25 липня знаходиться у лікарні.

А прокурор додав, що слухати справу без захисників та потерпілого не можна. Відтак суд переніс засідання на 14:00 26 вересня.