На слухання з’явилися усі сторони — слідчі, прокурор, затриманий та його захисники.

Слідчий у справі зазначив, що 31-річний Михайло Дерещук здійснив особливо тяжкий злочин – закінчений замах на вбивство, вчинений з хуліганських мотивів. Вдень 31 липня він вчинив шість пострілів в Ігоря Гербіна. Останній, завдяки лікарям, вижив. Підозра грунтується на ряді доказів — огляди місця події, покази свідків, дізнання особи підозрюваного. Встановлено ряд ризиків(можливість переховування від суду і слідства), за яких відносно Дерещука потрібно застовувати тримання під вартою. Також правоохоронець вказав, що затриманий раніше судимий та немає міцних соціальних зв’язків. Тож слідчий просив взяти Дерещука під арешт. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

Захисник Дерещука запевнив, що той не має наміру переховуватися від слідства, живе у Франківську. Тому просив застосувати до нього домашній арешт. Інший захисник додав, що затриманий дав зізнавальні покази слідству, співпрацює з правоохоронцями.

«Відео є, що Червонець з племінником перші почали мене бити і скориставшись моїм станом почали знімати це на відео, прошу взяти до уваги, що вони перші мене побили», – сказав сам Дерещук судді, інформує «Галка».

Також перед початком суду Дерещук, на запитання кореспондента, як він себе почуває, відповів – «Бачили відео? Іншого виходу не було»

Читайте також:

У мережі з’явилося відео, яке могло стати причиною стрілянини у центрі Франківська (відео)