SUD

Сьогодні, 22 листопада, в івано-франківському міському суді мало відбутися судове засідання під Головуванням судді Галини Домбровської за позовом колишнього директора івано-франківського муніципального Центру сучасного мистецтва Анатолія Звіжинського до виконавчого комітету івано-франківської міської ради про визнання недійсним рішення конкурсної комісії по призначенню директора ЦСМ. Третьою стороною в справі виступає Ірина Клицюк, яку за рішенням комісії призначили на  посаду директора ЦСМ – відповідне рішення міський голова Руслан Марцінків підписав 16 серпня 2016 року, пишуть Версії.

Предметом оскарження є те, що Ірина Клицюк не відповідала конкурсним вимогам, зокрема, як запевняє позивач,  в неї відсутній необхідний трирічний стаж роботи в галузі пов’язаній з сучасним мистецтвом. Тим не менше голова НСХУ (Ірина Клицюк не є членом Спілки) в Івано-Франківську Микола Якимечко надав Клицюк довідку про наявність такого стажу, що, на думку Анатолія Звіжинського, можна кваліфікувати, як фальсифікацію даних.

Втім, засідання суду було перенесене на іншу дату, оскільки на засідання не з’явилися Відповідач і Третя особа.  На адресу суду надійшли клопотання від виконавчого комітету та від Ірини Клицюк. Виконавчий комітет повідомив, що його представники не можуть брати участь в даному засіданні, оскільки один представник виконавчого комітету перебуває у відпустці, один на лікарняному, інші беруть участь у засіданні львівського апеляційного суду, в засіданні івано-франківського обласного суду та в засіданні господарського суду. Тому виконавчий комітет звернувся до суду з проханням перенести засідання на іншу дату.

В день засідання суду, 22 листопада, подала клопотання  й  Ірина Клицюк. В клопотанні вона написала: “В зв’язку з тим, що я перебуваю на лікарняному і не можу з’явитися на засідання по розгляду даної справи, прошу суд відкласти на інший день”. До заяви була додана довідка про лікування на стаціонарі від 21 листопада.

Оскільки позивач Анатолій Звіжинський не заперечував проти перенесення засідання суду, розгляд справи суддя Домбровська призначила на 29 листопада 2016 року о 15.00.