Справа стосується порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, пишуть Версії з посиланням на  Фіртку.

Нагадаємо, минулого року Руслан Марцінків не повідомив про конфлікт інтересів, коли на міському конкурсі грантів, що виділялися з міського бюджету, взяла участь організація його дружини Оксани Марцінків, яка після завершення конкурсу була визнана переможцем. За ці кошти організація планувала видати диски про Івана Франка. Сам Марцінків раніше запевняв, що грошей з бюджету дружині виділено так і не було. Справу розглядає суддя Олеся Зеленко.

До суду надійшло клопотання про те, що міський голова перебуває у відрядженні, а відтак знову не зможе з’явитися на засідання. У клопотанні захисник просить відкласти засідання на більш пізній час.

Міський голова Руслан Марцінків, за словами адвоката, перебуває в селі Гриньків, Рожнятівського району на запрошення райдержадміністрації та скаутської організації “Пласт”. Там він буде контролювати оздоровлення дітей разом зі своїм заступником Олександром Левицьким.

Суддя відклав справу на 18 серпня 15.00.

Захисник, прошу зробити так щоб відрядження обвинуваченого не припадало на розгляд справи”, – звернулася суддя до адвоката обвинуваченого.

До слова, міський голова ще жодного разу не з’являвся на судові засідання.