Необ’єктивним та упередженим експерти називають конкурс, який провело Держлісагентство. Наприкінці березня Держлісагентство провело конкурс на посаду керівника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Один з його учасників нині оскаржує результат, бо вважає: переможця визначили заздалегідь, відтак він знав про, що його питатимуть. В Держлісагенстві все заперечують, а переможець конкурсу кілька днів від журналістів просто ховається, – пишуть Версії з посиланням на  ТСН.

Вже два місяці в Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства пустує крісло керівника. Попереднього усунули, а нового ще не призначили. Хоча Держлісагентство провело конкурс, переможцем став Руслан Осташук. Але чинний перший заступник керівника обласного управління Роман Олійник переконує, що результат був відомий заздалегідь.

«Один з високопосадовців області сказав, що це посада настільки важлива, що за неї борються як за золоті приіски. Хочу справедливості», – заявив Роман Олійник, перший заступник керівника Івано-Франківського управління лісового господарства.

Нині Роман Олійник оскаржує результати конкурсу. Тестування він пройшов блискуче: 39 правильних відповідей із 40-ка можливих. Але зупинився на ситуаційних завданнях. Саме вони, переконаний, дозволили маніпулювати результатами.

Роман Олійник переконаний, що переможець конкурсу знав, про що його питатимуть. Начебто, видав себе занадто детальними відповідями. Проте, на прості запитання поставлені, вочевидь експромтом, відповісти не зміг.

Тим часом Івано-Франківський окружний адміністративний суд розглядає позов Романа Олійника про порушення закону під час проведення конкурсу в Держлісагентстві.