Світлана Уршеджук призначена на посаду відповідно до розпорядження районної державної адміністрації від 23 листопада 2015 року № 324-к «Про призначення С. Уршеджук», інформують Версії з посиланням на сайт Верховинської РДА.

Вона вестиме питання: формування і виконання місцевих бюджетів району та їх наповнення, ефективного використання бюджетних коштів; соціально-економічного розвитку; інвестиційної політики; земельних відносин; промисловості; стратегічного планування і структурної перебудови народного господарства; рибного, лісового і мисливського господарства; охорони довкілля; агропромислового комплексу; ветеринарії; використання та охорони земель; державного майна і приватизації; торгівельно-побутового обслуговування; зовнішніх зв’язків; статистики; заробітної плати та охорони праці; надання адміністративних послуг; бюджетної та цінової політики; банківської справи; виставково-ярмаркової діяльності тощо.

Голова районної державної адміністрації Олег Лютий закликав всіх керівників структурних підрозділів до плідної співпраці. Світлана Ярославівна в свою чергу подякувала за висловлену довіру, зазначивши, що дану роботу буде виконувати з відповідальністю.