У таборі побували близько 80 чоловік з 14 країн – Аргентини, Канади, Англії, Ірландії, Італії, Румунії, Польщі, Словаччини, Білорусі, Норвегії, Бельгії, Швеції, Угорщини і України, серед яких понад 10 чемпіонів світу і багато чемпіонів та призерів чемпіонатів Європи.

Також серед учасників були тренери національних збірних Ірландії (майстер Стівен Кулі 7 дан), Румунії (майстер Александру Муресан 7 дан), Великобританії (Йохан Де Сільва 6 дан). За словами одного з організаторів табору Олега Солов’я, в Українських Карпатах зібралася дійсно еліта світового таеквондо.

Тренування проводив заслужений тренер України, володар 6 дану, головний тренер збірної команди України Олег Соловей, асистувала йому його дружина, заслужений майстер спорту України, багаторазова чемпіонка світу та Європи з таеквон-до та кікбоксингу ВАКО Катерина Соловей.

По завершенню триденних тренуваннь відбулися змагання з командного спарингу. Членів команди визначали шляхом жеребкування.

У вільний час гості відвідали Буковель, Яремчу, скелі Довбуша, а також пройшли цікавий маршрут Карпатами на квадроциклах. Про це пишуть Версії з посиланням на   sport.if.ua.