parkovka

Першим виступив із доповіддю про діяльність підприємства керівник “Сервіс-Авто” Андрій Строїч. Він наголосив, що від 2011 року підприємство сплатило до міського бюджету 2,129 млн гривень. Минулого року доходи “Сервіс-Авто” становили 1,889 млн гривень, видатки на утримання підприємства – 1,268 млн гривень, паркувальний збір надійшов до бюджету у розмірі 568 тис. гривень.

З інформацією виступили й представники фінансового управління та податкової інспекції. Вони підтвердили позитивну фінансову динаміку, але заявили, що підприємство наразі боргує близько 390 тисяч гривень до місцевого бюджету.

З критичною доповіддю виступив депутат міськради Сергій Борзов, який, окрім боргів підприємства, наголосив й на порушеннях, які знайшла прокуратура у його діяльності, й на незаконній посадці-висадці пасажирів на паркувальному майданчику по вулиці Привокзальна, 1.

Депутат міськради Ростислав Кукурудз, у свою чергу, зазначив, що “треба щось міняти, фінансова ситуація не є здоровою”.

Згідно з проектом рішення, міськвиконком запропонував депутатам взяти інформацію Строїча до відома. Підтримку такому рішенню висловила фракція ВО “Свобода” в міськраді. Натомість представники фракції “За зміни” пропонували зміни. Ростислав Кукурудз запропонував зобов’язати керівника КП “Сервіс-Авто” оздоровити фінансову ситуацію на підприємстві та зменшити суму заборгованості до 15 листопада 2014 року. Сергій Борзов виступив із радикальнішими пропозиціями. Депутат спочатку запропонував вилучити з підпорядкування КП “Сервіс-Авто” парковку по вулиці Привокзальна, 1. Потім Борзов запропонував взагалі припинити діяльність КП “Сервіс-Авто”.

Проте жодна з пропозицій, які вносилися на голосування, так і не знаходила підтримки найбільшої фракції в міськраді ВО “Свобода” і успішно провалювалася. Так само провалилося голосування за проект рішення, який підготував міськвиконком. “За” приняття інформації до відома проголосувало 26 “свободівців”. В результаті фракція ВО “Свобода” через депутатів-прогульників так і не змогла проголосувати за рішення взяти інформацію до відома.

Нагадаємо, прокуратура Івано-Франківська встановила, що всі 30 платних майданчиків для паркування в Івано-Франківську функціонують з грубим порушенням правових вимог, а кошти за послуги за користування майданчиками стягують незаконно. Всупереч постанові Кабінету Міністрів, на жодному паркувальному майданчику балансоутримувачами не встановлені