http://img.1kr.ua/place_files/1_188x250_11682_c1610f30bbec20d3859c00e632d863aaphoto1.jpg

 Про це сьогодні на прес-конференції заявив голова обласної організації ВО «Свобода» Василь Попович.

За словами політика, представники ВО «Свобода», які очолювали районні організації і заступники голови ОДА складають із себе повноваження.

Причина – результати виборів до ВРУ, згідно із яких партія не подолала прохідний бар’єр.

«Вчора пролунали перші заяви від свободівців про те, що ми складаємо свої повноваження і виходимо зі складу коаліції. Всю відповідальність за сьогоднішню ситуацію у країні нестимуть ті, хто зараз у новій коаліції. «Свобода» у цю коаліцію не входить. Ми матимемо окрему свою групу у ВРУ – у нас 7 представників. Далі боротимемося за інтереси українців і Прикарпаття», – розповів Попович.

Нагадаємо, на Прикарпатті чотири представнкии ВО «Свобода» очолюють райдержадміністрації: Долинська РДА – Руслан Франків, Надвірнянська – Михайло Іваночко та Косівська – Роман Матейчук та Галицька РДА – Володимир Чуйко. Також склали свої повноваження і два заступники голови ОДА – Сергій Адамович та Володимир Семко.

 

Також “свободівці” обіцяють, що з посад звільняться і керівники департаментів та управлінь на усіх рівнях виконавчої влади в області. А ще обіцяють “конструктивно” критикувати те, що робиться не так і підтримувати добрі починання.