Святий Миколай прийшов до бідних та бездомних

Спільнота Святого Егідія, що об’єднує християн з різних куточків світу, в Івано-Франківську зародилася в 2003 році. За цей період сформувалася група людей, які постійно та віддано провадять діяльність Спільноти, що ґрунтується на служінні людям похилого віку, бідним та бездомним, тобто тим, кому найбільше бракує безкорисливої любові та дружби.

Щоденною працею для Спільноти є служіння бідним, а основою – є молитва.

Молитва є дорогою, на якій кожний стає близьким до слова Ісуса та його молитви, до молитви попередніх поколінь, молитви Псалмів, одночасно звертаючись до Господа із потребами власними та нуждою бідних, із проханнями за цілий світ.

Святий Миколай прийшов до бідних та бездомних

Саме тому щосереди представники Спільноти Св. Егідія відвідують бідних людей на вулицях міста (у районі Катедрального собору та вокзалу), пригощаючи їх канапками, булочками, смачними першими та другими стравами гарячим чаєм. Адже завжди є чим поділитися. Для тих, хто найбільше потребує, іноді достатньо кілька хвилин уваги, щирої усмішки, співчуття. Часом вдається допомогти ліками, частіше – продуктами харчування, переважно з пожертви небайдужих людей.

Святий Миколай прийшов до бідних та бездомних

«Не біймося тратити свій час для вбогих, для добра і для милосердя, адже тільки так зможемо зробити радісними інших» – сказала І. Рохман, начальник відділу сім’ї та гендерної політики.

Святий Миколай прийшов до бідних та бездомних