Результат пошуку зображень за запитом "Руслан Марцінків"

Чекаємо позачергової сесії міської ради. Питання порядку денного – повторна участь у конкурсі купівлі Івано-Франківського локомотиворемонтного заводу.

Сподіваюсь, депутати підтримають рішення врятувати від занепаду стратегічне підприємство. Ми не дозволимо зробити там проміжний пункт для перевезення карпатського лісу за кордон. А потім оприлюднимо список поіменного голосування, хто і як підтримав збереження заводу для громади.

Мене хвилює і доля Франківського спиртзаводу, який теж хочуть приватизувати злочинним шляхом. Таке враження, що повернулись в буремні 90-ті, коли рейдерським шляхом захопили половину стратегічних підприємств країни. Франківці стурбовані долею спиртзаводу, тому міська влада має стати на їхній захист.

І до речі, підготуємо лист до обласної ради, що місто готове забрати на обслуговування місцевого аеропорту. Бо лише так зможемо створити належні умови для розвитку конкурентних перевезень. А значить, забезпечимо максимально зручні умови для перельотів з Франківська і сюди, – написав Руслан Марцінків.