“Настільки, як зараз, я хвилювалася, мабуть, в момент обміну. Так, я справді перебувала на території ЛНР. Моєю місією була допомога тим людям, які на лінії розмежування. Про саме звільнення я не знала. Коли привезли мене додому, я дізналася, що стала маріонеткою в політичних іграх”, – заявила журналістка Ольга Сворак.

Про те, чи застосовували силу до полоненої, журналістка відмовилася розповідати детально, зізналася, що проводили 7-9 годинні допити.

“Жінці це взагалі говорити неприємно. До мене ставилися, скажемо так, акуратно. Звідки синці? Тому, що по 7 годин допит, кожного дня, коли ти перебуваєш у підвалі. Ти підконтрольна. Опустили з мішком на голові і з мішком на голові підняли на допит. Допит триває щодня 7-9 годин, без зупинки. В самому підвалі вони бити не можуть, але коли вже піднімають на верх, там методи катування такі, що синців, навіть, не видно. Я не буду їх розказувати, тому що мені це неприємно згадувати. В принципі, майте совість. Ви розумієте, що таке підвал? Дай Бог вам ніколи цього не зрозуміти. Я не буду це згадувати. Вибачте, будь ласка”, – прокоментувала Ольга Сворак.

Журналістка переконує, що українські спецслужби знали, що вона їде на територію так званої ЛНР.

“Те, що я туди їду, що там перебуваю всі необхідні служби України знали: і спеціальні служби і Служба безпеки України була в курсі того, що я їду”, – запевнила Сворак.

 

Читайте також:

“Якшо вам так легше, придумайте за мене”, – Сворак франківським журналістам (відео)

Зі мною спілкувалися невідомі, щоб забезпечити більш-менш нормальне ставлення до мене в СІЗО, – Сворак (відео)