news-image: Телеканал "112 Україна" відхрестився від прикарпатського журналіста
 “Свого часу Руслан Коцаба був виключно позаштатним кореспондентом (стрингером) каналу “112 Україна” в місті Івано-Франківську і ні в якому разі не був військовим кореспондентом каналу в зоні АТО. Договір про співробітництво між Русланом Коцабою як стрингером каналу в Івано-Франківську та каналом “112 Україна” був розірваний 31 грудня 2014 року. Таким чином, журналіст Руслан Коцаба не є ні штатним, ні позаштатним кореспондентом каналу “112 Україна”, йдеться у заяві опублікованій на сайті телеканалу.

Повідомляється також, що останнім часом Коцаба надавав свої матеріали різним телевізійним каналам, тому “112 Україна” вважає некоректним згадування назви їхнього каналу в інтернет-виданні “Дуся”, де було опубліковано статтю під назвою “Журналіст каналу “112” закликав бойкотувати мобілізацію”.

“Канал “112 Україна” не поділяє думку журналіста, виражену в цьому відео. Все, що сказано у відео, яке Руслан Коцаба розмістив на своїй сторінці в Youtube, є виключно особистою точкою зору журналіста. У відповідності з правилами та принципами роботи каналу, обов’язок журналіста – об’єктивне висвітлення подій, а не висловлювання власних суб’єктивних точок зору”, йдеться у заяві.

Канал “112 Україна” звернувся до інтернет-виданню “Дуся” з проханням внести відповідні правки в розміщений матеріал, а саме – видалити будь-які посилання або згадки про канал “112 Україна”.

Нагадаємо, прикарпатський журналіст Руслан Коцаба нещодавно заявив про свою відмову від мобілізації