“Тепер залишилось закрити командира роти – і все”. Знаний волонтер висловився про суддю у справі Ільницького

Суддя Олександр Васильєв не побачив доказів п’яної їзди чоловіка і злісну непокору патрульним. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

Знаний волонтер Роман Сініцин у Фейсбуці різко висловився про суддю у справі.

“Це Саша. Знайомтесь. Колишній суддя Донецького апеляційного суду.  Зараз перевівся у Івано-Франківську “апеляшку”.

Кандидат на посаду судді Верховного Суду.

Фотка Схеми: корупція в деталях – RFERL, бо Саша попадав десь з дочкою, яка працювала в тому ж суді Донецькому помічником, де Саша працював. Так не можна, але Саша вважав тоді, що це нормальна практика, “у багатьох суддів працюють доньки та сини помічниками”.

Але я не про це. Пам’ятаєте історію з командиром роти патрульки Льонею в Франківську. Буквально тиждень тому писав. Коли крутили Мішу – п’яного екс-мента, екс замначальника ДВБ МВС України, а той відмовився потім задуватись, чинив опір, сказав, шо болить серце, госпіталізувався, а за пару днів виявив “зламаний палець” і сказав, що це йому Льоня його зламав, а Льоню суд відсторонив.

І Павел Казарин писав. І Borislav Bereza писав і включився депутатськими запитами і не тільки… І сонцесяйний міністр навіть писав. І отам тиждень тому була фраза:

“Знаючі люди кажуть, що Міша легко і не дуже дорого скасує усе в апеляції.”

Так вот Саша скасував рішення суду першої інстанції по Міші. Міша п’яним не був і опору копам не чинив. А суд першої інстанції помилився, визнавши Мішу винним у керуванні в стані сп’яніня та винним у опорі працівникам правоохоронного органу. Не було такого! Не було!

Тепер залишилось закрити командира роти Леоніда Гончарука за зламаний палець при затримані тверезого і врівноваженого Міші – і всьо. Справедливість знову восторжествує!