Врезультаті вибуху втрачено до 10 млн куб. м газу. Висота полум’я досягала 100 м, діаметр загоряння 200-300 м. Вже через п’ять хвилин на місце були негайно направлені оперативні групи МВС і загін Державної служби з надзвичайних ситуацій. Постраждалих серед населення немає.

Напередодні президентських виборів були дві спроби здійснення терористичних актів на Українській газотранспортній системі в Івано-Франківській області.Ще 3 червня Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив у своєму виступі у Верховній Раді, що ці диверсії мали на меті дискредитувати українську газотранспортну систему, перервання транзиту газу до Європи і найголовніше: легітимізацію “Південного потоку” в очах Європи.

“Наразі подача газу по цій гілці газопроводу перекрита, небезпека масштабнішої катастрофи усунена, станом на 16-15 вогонь загасили. Транзит газу здійснюється за резервною гілці в повному обсязі. Оперативна група МВС проводить слідчі дії з визначення причин вибуху. Розглядається декілька версій події, в тому числі, ключова версія – терористичний акт. За словами місцевих жителів, безпосередньо перед загорянням, вони чули два сильних хлопки, що може свідчити про умисні вибухи,” – повідомляє Аваков.

Наразі слідче управління відкрило кримінальне провадження за частиною 3 статті 292 Кримінального кодексу України. У разі підтвердження ключової версії, справа буде перекваліфікована за статтею тероризм.