http://cs619627.vk.me/v619627767/1afea/62yi1Toxh6Y.jpg

Насамперед, вона провела зустріч із журналістами під час якої наголосила, що зараз в країні не можна допустити початку нової революції, а потрібно шукати цивілізовані шляхи виходу із ситуації, яка склалася.

Юлія Тимошенко переконана, що Путін прагне захопити Київ і нова хвиля повстань зіграє йому на руку.

«Сьогодні для України абсолютно незвичайний час, час коли ми можемо або піднятися на самий високий рівень нашого розвитку, завершити війну, або якщо ми не будемо діяти правильно, чітко – ми можемо зайти на ще одне коло дестабілізації.Проїхавши практично всіма регіонами країни мушу сказати, що такої напруги в суспільстві я не відчувала. Сьогодні не можна допустити ще одного кола повстань, агресії і руйнації. Я завжди стояла біля витоків революції, повстань в всього, що могло скинути режим, але сьогодні нам як ніколи треба цивілізованим шляхом повернути країну до стабільності і миру. Я не буду прихильником нової революції, я буду прихильником виключно спокійного шляху, бо в іншому випадку, – країну може розірвати на шматки, кинути у кривавий вир. Я бачу, що Кремль хоче добратися до Києва, але він розуміє. Що добратися до серця України він не зможе військовим шляхом. Тому, в їх планах сьогодні розхитати нові революційні події і використати їх для дестабілізації і війни в центрі країни. Ми зобов’язані знайти шлях до миру», – сказала Юлія Тимошенко.

 

Більше того, лідер ВО «Батьківщина» наголосила, що сьогодні за жодних обставин не можна віддавати Росії українські землі, а потрібно швидко і впевнено втілювати в життя угоди про асоціацію з ЄС та вступати в НАТО.

 

«Ми мусимо твердо знати, де нам треба знаходити компроміси, але не задаючи категоричних, стратегічних, національних інтересів, стояти і не відходити від наших позицій. Ми ні за яких обставин не можемо йти на ультиматуми Путіна і відкладати втілення в життя угоди про асоціацію з ЄС. Друге – я категорично проти того, щоб під тиском Путіна ми не проводити роботу по вступу України до НАТО.  Третє – не можна йти на поводу і віддавати українські землі Путіну, – це не шлях до миру, вона не випустить його з обійм. Знищення режиму Путіна», – пояснила політик.

 

Також, сьогодні Івано-Франківський осередок партії “Батьківщина” відправив бійцям у зону бойових дій на Схід України БТР, обладнаний додатковим захистом, КАМАЗ та вантаж із продуктами харчування.
Про це повідомила лідер партії Юлія Тимошенко під час візиту на ферсерські господарства Івано-Франківщини.

За її словами, броньована машина обладнана спеціальним екраном для захисту від кумулятивної зброї, яку використовують на Донбасі російські військові, що дозволить зберегти життя українським захисникам.

http://cs619627.vk.me/v619627767/1b10a/uFwzijl3jsA.jpg

http://cs619627.vk.me/v619627767/1b113/glCsZuu_H58.jpg

http://cs619627.vk.me/v619627767/1b125/Ap6bxKHhzH4.jpg

“Команда “Батьківщини” ні на крок не відійде від наших бійців, які захищають сьогодні Україну на фронтах на Донбасі”, – наголосила вона.
Юлія Тимошенко зазначила, що саме волонтери зараз забезпечують армію найнеобхіднішим, хоча це є завданням влади. Вона висловила надію, що новий парламент та уряд більше дбатимуть про військових.

http://cs619627.vk.me/v619627767/1b137/bahavt4Ium4.jpg

“Я думаю, що вибори нового парламенту, повне переформування уряду нададуть можливість не тільки волонтерам і народу України забезпечувати армію, а й за це візьмуться уряд і держава. Сьогодні вони цього не роблять”, – наголосила лідер “Батьківщини”.

Юлія Тимошенко також оглянула аграрне підприємство “Прут-Генетик”, яке передало продукти харчування для українських військових.

http://cs619627.vk.me/v619627767/1af99/yLAY3bhBUTs.jpg

 http://cs619627.vk.me/v619627767/1b077/XXBLkQC86mU.jpg
http://cs619627.vk.me/v619627767/1b081/PR0i-TzEN9c.jpg
http://cs619627.vk.me/v619627767/1b08a/DdBCc-8DVb8.jpg

http://cs619627.vk.me/v619627767/1b15b/KFsUjivCi2I.jpg
Вона підкреслила, що в новому парламенті партія “Батьківщина” робитиме ставку на відновлення аграрного сектору, зокрема, виробництво екологічно чистої сільгосппродукції.

За словами Юлії Тимошенко, партія також не допустить скасування фіксованого податку на землю для сільгоспвиробників та пільги з ПДВ.

“Зараз уряд запланував для всіх фермерів, для всіх наших підприємців, які працюють в аграрному секторі, скасувати всі пільги по податкам і перейти на загальну систему оподаткування. Наша команда “Батьківщини” не дозволить цього зробити, тому що це зруйнує мале фермерське господарство, малі підприємства в АПК”, – наголосила лідер партії.

http://intvua.com/uploads/posts/2014-10/1413909254_21bcec5b5e82f9596c54bb300d87ac2b.jpg

Вона додала, що “Батьківщина” не дозволить аграрним монополістам “нищити родючі землі, села” і допомагатиме розвиватися фермерам та малим підприємствам на селі.

Юлія Тимошенко запевнила, що команда “Батьківщини” зробить все, щоб аграрії могли отримувати пільгові довгострокові кредити з невеликою ставкою в 5-6% річних, що дасть можливість розвиватися сільгоспвиробникам.

“Ми займемо дуже сильну позицію у Верховній Раді, яка не дасть нищити сільгоспвиробника”, – підкреслила вона.

Згодом Юлія Тимошенко відвідала два мітинги: у Тисмениці та Коломиї.
“Розраховувати на реальні зміни в Україні можна лише поборовши корупцію, яку треба “випалювати з життя країни каленим залізом”.

Про це вона заявила на мітингу в місті Коломия Івано-Франківської області.

На думку Юлії Тимошенко, умовами успішної боротьби з корупцією є: політична воля, бажання до змін та незалежність від “великих угрупувань, які, по суті, приватизували Україну”.

За її словами, серед політичних сил, які беруть участь в передвиборчій кампанії, дуже мало таких, які відповідають цим критеріям.

“Якщо ми хочемо іншу країну і кращого життя для всіх, то потрібно в демократичній команді провести серйозну чистку, серйозну люстрацію. Потрібно абсолютно по-іншому ставитися до людей, які йдуть до влади, бо там не може бути “священних корів”, – наголосила Юлія Тимошенко.

“Не може бути такого, що закрити рота всім, слова не скажи про Генерального прокурора, який представлений демократичною командою. А якщо він “справи продає”, то що, мовчати?”, – сказала вона.

Тимошенко наголосила, що “Батьківщина” не припинить боротьбу, поки в країні не буде наведений порядок.

“Наша справа – очищення України, реформи, зміни. Ця робота ще не завершена. Ми будемо робити все для того, щоб команда була сильнішою і щоб Україна отримала справжні зміни”, –  підкреслила вона.

За її словами, зробити реальні зміни в країні можна лише за підтримки громадськості.

“Я хочу згадати ті часи, коли ми з вами були однією командою, коли ми могли разом гори звернути. Я хочу попросити: зараз кілька днів залишилося до кінця виборчої кампанії, підніміть на ноги всіх своїх друзів, сусідів, родичів, колег по роботі і просто донесіть їм правду про те, що нам треба ще трошки докласти зусиль і Україна буде іншою. Ми покажемо прекрасний приклад успіху”, – звернулася Юлія Тимошенко до людей.

“Донесіть їм, що погане і що гарне, як боротися і як перемагати. І скажіть, що справу треба доводити до перемоги. А Україна обов’язково переможе”, – наголосила лідер “Батьківщини”.

На зустріч з Юлією Тимошенко у Коломиї прийшли кілька тисяч місцевих мешканців, які тепло зустріли лідера “Батьківщини”, побажавши їй перемоги на виборах.

DSC_9137.JPG