news-image: Тіна Кароль передала допомогу для онкохворих дітей Івано-ФранківськаТіна Кароль ніколи не приховувала, що свої гонорари вона віддавала в власний благодійний фонд для закупівлі сучасного обладнання та імпортних медикаментом для онкологічних відділень дитячих лікарень по всій Україні. Співачка ніколи не хизується своєю благодійною діяльністю, а просто посильно допомагає тим, хто цього відчайдушно потребує.

Після приголомшуючого успіху київського концерту “Сила любові і голоси” “на біс”, зірка віддала виручені за квитки гроші на закупівлю всього необхідного для дитячих онкологічних лікарень Західної України. На сайті її Фонду можна знайти інформацію про те, що артистка допомогла перебрести гематоглогіческому онковідділення лікарні в Івано-Франківську. Всі бажаючі можуть ознайомитися зі списком придбань, необхідних для лікування хворих діток, пише ГК з посиланням на joinfo.ua.

Сама ж Тіна Кароль після новорічного концерту в Одесі разом з сином відправилася відпочивати. Співачка говорила, що хоче вирушити в теплі країни разом з сином і погрітися на сонечку.

Як турботлива мама, Тіна Кароль намагається всіляко опікати маленького Веню. Співачка виховує його порядною і свідомою людиною. Веніамін відвідує недільну школу, а під час служби в церкві виступає паламарем. Також малюк обожнює допомагати мамі готувати страви для святкового столу на великі релігійні свята.