Результат пошуку зображень за запитом "Тіна Кароль"

У кожного з тренерів залишилися всього кілька заповітних місць, а за лаштунками свого виходу на сцену ще чекають десятки юних співаків і співачок, пишуть Версії.

Першою на сцену проекту вийшла 9-річна Аліса Чиджан з Харкова. Дівчинка вже давно займається співом і мріє потрапити на сцену «Голос.Діти-3». Але буквально за кілька днів до виступу Аліса захворіла, і виступати їй довелося з високою температурою.

«Я дуже готувалася, місяць не їла морозива і солодкого», – розповідає маленька співачка.

Незвичайним виконанням пісні гурту ВВ «Країна мрій» Аліса розвернула крісло Потапа і стала його підопічною.

14-річна Христина Галайко з міста Перемишляни Львівської області приїхала на проект «Голос.Діти-3», щоб заспівати в пам’ять про свого батька, який мріяв про велику сцену для своєї доньки. Дівчинка настільки потужно виконала арію «O mio babbino caro», що розвернула одразу три червоних крісла. Христина стала учасницею команди Потапа.

«Коли я йшла на проект, я вже знала, до кого хочу піти. Я дуже Вас люблю, Потап»,прокоментувала своє рішення дівчинка.

Останньою учасницею команди Тіни Кароль стала 10-річна Ліза Волощенко з Херсона. Вона вразила тренерів своїм виконанням складної пісні Whitney Houston «I have nothing», яка під силу не всім досвідченим дорослим вокалістам. За дівчинку боролись одразу два тренера – Тіна Кароль і MONATIK.

«У тобі співає доросла жінка. Я готова тобі віддати останнє місце»,прокоментувала Тіна Кароль виступ Лізи.

Нагадаємо, з прем’єрою «Голос.Діти-3» стартував «Рік «Голосу» на телеканалі «1+1», який після закінчення дитячої версії продовжиться дорослим вокальним проектом «Голос країни-7».

Хто став учасником команд Тіна Кароль, Потапа і MONATIK можна дізнатися на сайті:

http://1plus1.ua/golosdity/komandy#up