Місцева молодь змагалася у підійманні 32 кг гирі, підтягуванні із 16кг гирею, відтисканні на брусах із 16кг гирею та в настільному тенісі. Юні вихованці із секції боксу провели показові боксерські бої.

Змагання організував депутат Тлумацької районної ради Дмитро Романишин з нагоди 3-ої річниці діяльності спортклубу “Каменяр”.
Змагання відвідав відомий прикарпатський силач Назар Павлів.

“Вдало провели святкування третьої річниці товариства “Каменяр”. На самому початку провели освячення місця для побудови каплички св. Юди Тадея, подяка присутнім отцям за підтримку. Потім дружнім колективом провели спортивні змагання з тенісу та силових вправ, вправлялись у показових боксерських поєдинках. Тішить молоде поповнення, тішать ті хто пройшов зі мною дистанцію у три роки, додають на очах, легко виконують силові вправи, покращили боксерську техніку та витривалість. Подяка небагатьом батькам за підтримку, адже без них я б залишив цю справу.

Подяка нашим спортивним лідерам Назару Павліву та Савчуку Андрію, подяка районній раді, управлінню спорту, місцевим підприємцям та гостям які прибули на урочисту подію та підтримали дітей. Товариство покращило свою матеріально технічну базу і впевнено дивиться у майбутнє. Завтра ці діти стануть дорослими та зможуть провести позитивні зміни у житті громади Нижнева. Якщо не йдемо вперед, то обов’язково котимось униз”, – написав на своїй сторінці у ФБ Дмитро Романишин.