Нагадаємо, раніше у Києві під час зйомок Олексій Бик, який є членом “Правого сектора” вдарив по обличчю журналіста Руслана Коцабу.

Заслужений журналіст України Сергій Томіленко акцентував на тому, що такі дії не повинні підтримуватись в суспільстві, пишуть Версії з посиланням на NewsOne.

“Ситуація, яка трапилась із Русланом Коцабою, якраз демонструє те, що у нас в суспільстві є високий градус нетерпимості до журналістів, або до громадян з різними поглядами. І відповідно це насилля нічим не зупиняється. Адже, чому ця людина дозволила розпустити руки до Руслана Коцаби? Тому, що він впевнений у своїй безкарності. Він впевнений, що він буде це використовувати далі щоб піднімати градус ворожості до телеканалу “NewsOne”, або до Руслана Коцаби. Однак, журналіст, який з мікрофоном, перебуває при виконанні професійних обов’язків. Яких би він не був поглядів, чи якою б не була редакційна політика каналу, – журналіст має право на реалізацію своїх професійних обов’язків. Якщо у цього громадського активіста чи в іншого громадянина є зауваження, то він має через суд, через регулюючі органи, подавати скаргу. А дискусія з кулаками є дикунською”, – зауважив Сергій Томіленко.

Додамо, що Руслан Коцаба заявив, що він “дав здачі” активісту Правого сектору.