Результат пошуку зображень за запитом "тоня матвієнко арсен мірзоян"

Так співпало, що друзі зіркової пари також зробили неочікуваний презент – фото-презентацію їхніх весільних фотографій. Тоня вирішала об’єднати два подарунки в один і представила композицію “Душа” на офіційному каналі YouTube.

“Наталя Дзеньків презентувала мені цю пісню ще перед нашим весіллям з Арсеном. Сказала, що це такий подарунок від неї. Вона відчула мене – все, що я відчувала перед весіллям – таке справжнє жіноче щастя, – поділилась спогадами Тоня Матвієнко в ефірі радіошоу “Зроблено в Україні”. – Ми хотіли поділитися цією радістю, щоб всі побачили, які в нас були радісні гості і як плакали наші мама і тато”.

"Душа". Світла і радісна прем"єра від Тоня Матвієнко. На прямому зв’язку із Києва Тоня залюбки поділилася щастям. Дізнавайтеся першими!

Posted by РадіоШоу Зроблено в Україні on Friday, November 10, 2017

Відеоробота вразила прихильників співачки, вони не приховують свого захвату в коментарях:

“Тоня! Дуже гарно! Дійсно від душі! Я давно не слухала 10 разів одну і ту ж пісню! Супер! Дай Бог вам щастя, кохання! Я в захваті!”

“Боже! Як чудово! Прекрасна мить життя, коли душа нарешті отримує ті хвилини радості, які заслуговує жіноча краса, жіноче серце. Талановита жіночка, ніжна, гарна, дай Боже Вам відчувати самі ніжні почуття, любов на довги роки!”

“Ніжне виконання та гармонійні слова+ музика! Дякую, Наталко та Тоню!”