Топ-5: де найдорожче зустріти Новий рік у Івано-Франківську

Як з`ясувала «Галка», це не так просто, адже більшість кафе та ресторанів у Новорічну ніч працювати не будуть. Проте, ми вибрали 5 найдорожчих місць у місті, де ще можна встигнути замовити столик.

1. На п`ятому місці розмістилась «Панорама Plaza». Хочу пабі вже всі місця зарезервовані, для вас залишається дискотека. Отже, щоб провести ніч з 31 грудня на 1 січня у цьому закладі,вам доведеться на вході заплатити 180 гривень та зробити на 180 гривень мінімальне замовлення. Разом – 360 гривень з особи.

2. Якщо ви прихильник затишної й спокійної атмосфери, усього за 500 гривень з особи потрібно заплатити, щоб відсвяткувати Новий рік у кафе «Камін».  Окрім звичайного новорічного меню на вас чекатиме ще й фуршетний стіл та жива музика.

3. Центральне третє місце посідає ресторан «Рів`єра». Вартість Новорічної ночі тут становить 700 гривень. У меню, окрім звичайних страв, на вас чекає червона риба, червона ікра, морозиво власного виробництва та 125 грамів горілки на особу.

4. Друге місце можна віддати ресторану «Надія». Вартість святкування Нового року тут, разом із розважальною програмою та живою музикою – 800 гривень з особи. Якщо з вами дитина до 7 років – її погодують і розважать безкоштовно, від 7 до 12 років – за півціни.

5.Такі ж умови та вартість проведення Нового року, як у «Надії», встановлені й у ресторані «Парк-Готелю». Проте,   віддамо перше місце саме цьому закладу, оскільки якщо ви захочете ще й переночувати в готелі в цю ніч, доведеться заплатити за номер на 100 гривень більше від звичайної ціни.