За допомогою цієї збірки ви навчитеся прокидатися “свіжим” навіть після гучної вечірки, пишуть Версії з посиланням на znaj.

1. Для хорошого самопочуття потрібно похмілля на наступний день.

Вживання алкоголю вранці після п’янки може відтягнути, але не запобігти похміллю. Вилікуватися за допомогою тіє ж речовини, що призвело до поганого самопочуття, неможливо, стверджує директор Національного інституту США з питань зловживання алкоголем і алкоголізму Джордж Кооб.

2. Антипохмільі таблетки перед сном.

Зловживання алкоголем викликає зневоднення організму і головний біль, інтоксикацію печінки і мозку. Аспірин і ібупрофен є протизапальними засобами і борються з інтоксикацією, однак повністю зняти симптоми похмілля здатні не завжди.

3. Хліб зменшує вплив алкоголю.

“Хліб не веде себе як губка”, – говорить професор сімейної медицини в Медичному центрі Університету Лойоли Аарон Мишельфелдер. Хліб може уповільнити всмоктування алкоголю в кров, але не зменшить його вплив. Щоб заблокувати поглинання організмом спиртного, у процесі застілля варто приймати жирну їжу.

4. Потрібно добре виспатися.

Насправді алкоголь виходить з організму двома шляхами: через сечу і через дихання. Тому, якщо ви хочете швидше протверезіти і позбавитися від похмілля, вам потрібно не спати, а, навпаки, рухатися, щоб активніше дихати. Відмінним способом стане ранкова прогулянка, якщо на це вистачить сил.

5. Чашка міцної кави допоможе відновитися.

На жаль, міцний свіжозварену каву може тільки посилити похмільну нудоту. “Кофеїн допомагає стати більш зосередженим і уважним, але не виводить з організму алкоголь”, – говорить Аарон Мишельфелдер.