Найцікавіші міфи про наркотики. І хоча це далеко не легальна залежність, її історія таїть в собі безліч цікавих таємниць. пишуть Версії з посиланням на znaj.

1. Німецька компанія “Bayer AG” з 1898 року випускала диацетіломорфін . Випускався він у вигляді ліки від кашлю під брендом “Героїн”, який пізніше дістав ім’ям назву цього наркотику. В аптеках ФРН героїн вільно продавали до 1971 року.

2. Кокаїн впливає на електричну активність серця і провокує спазм артерій. Це може стати причиною інфаркту або інсульту навіть у абсолютно здорових людей.

3. Собівартість одного грама кокаїну дорівнює декільком центам, а продається за ціною приблизно 100 доларів. Таку ціну робить заборона кокаїну.

4. Канабіс (конопля) на сьогоднішній день широко не використовується в текстильній промисловості, як раніше. Конопля була відмінним засобом для заміни бавовни, про існування якого багато хто виробники ледь чули, але можливості його отримати у них не було.

5. Для виробництва 1 кілограм кокаїну, необхідна 1 тонна листя дерева коки, які надалі обробляються сірчаною кислотою, ацетоном, бензином, аміаком, соляною кислотою, ефіром.