Картинки по запросу рейтинг топ 5

З кожним роком Франківськ стає привабливішим для залучення іноземних інвестицій та створення в місті потужних філій іноземних компаній. На даний час в місті реалізовано більше десятка успішних інвестиційних проектів, – про це пишуть Версії.

На ІІ Міжнародному інвестиційно-економічному форумі «Партнерство та Перспектива» оприлюднили рейтинг успішної інвестиційної діяльності в Івано-Франківську.

1.ТОВ «Імперово Фудз» – успішний приклад вкладення внутрішніх інвестицій. Є частиною Аграрного Холдингу Авангард (найбільшої вертикально інтегрованої компанії у Європі із виробництва яєць). Устаткований інноваційним обладнанням від датської компанії Sanovo – світового лідера у галузі виробництва яєчних продуктів.

2. ТзОВ «Електролюкс Україна» (власник шведська компанія «Електролюкс»), збудоване на ділянці «Браунфілд» в Хриплинській інвестиційно-промисловій зоні. Підприємство з виробництва автоматичних пральних машин Zanussi та Electrolux. На підприємстві працює близько 300 осіб.

3. Американська компанія «Тайко Електронікс Юкрейн Лімітед» (збудовано на ділянці «Ґрінфілд») – світовий виробник виробів для телекомунікацій, електронних компонентів для побутової та промислової техніки, автомобільної галузі, енергетики, мережевих рішень, а також бездротових систем спеціалізованого зв’язку, радарів та продукції для оборонного комплексу. На підприємстві працює понад 500 осіб.

4. Американська компанія Delphi (на базі ВО “Карпати”). Випуск схемних джгутів електрообладнання для автомобілів таких марок, як Skoda, Volkswagen, Mercedes, Porsche, Opel. Кількість працюючих – близько 3300 осіб.

5. 27 вересня 2016 року на базі колишнього заводу «Позитрон» розпочало діяльність підприємство ТОВ «Ектос І-Ф» датської компанії EKTOS. Компанія спеціалізується на розробці та виготовленні електроніки, а саме: прототипів друкованих плат (інтегрованих мікросхем). Основна орієнтація – це послуги в сфері розвитку, тестування та прототипування електронних рішень.