j2PQs7KjVtM

Справжні поціновувачі відпочинку в Україні мусять хоча б раз в житті відвідати українські гори восени. Пропонуємо вас п’ять аргументів на користь осіннього відпочинку в Карпатах, пишуть Версії з посиланням на  WestNews.

Дешеве проживання 

Ну, можливо, житло у горах не стане зовсім дешевим, проте різницю у ціні, в порівнянні з літом, ви відчуєте. До того ж, оскільки літнього ажіотажу в цей період вже немає, то й ціни на проживання у Карпатах абсолютно адекватні. Можна знайти варіанти на будь-який смак і, що найголовніше, гаманець.

Погода

Зазвичай всі впевненні, що осіння мандрівка в горах – то постійні зливи, шалений вітер, вечірні заморозки,  а місцями навіть сніг.  Але ж горам взагалі властива перемінна погода в будь-яку пору року. Раптові зливи, шквали, нічний холод – звична справа і для весни, і для літа. А от з важким рюкзаком на плечах все-таки комфортніше мандрувати при температурі +10 – +20 °С. А стосовно ночівлі – намети, спальні мішки, теплі куртки і якісне взуття допоможуть почуватися дуже комфортно і затишно.

Доступність залізничних квитків

Щоб роздобути заповітний квиток на потяг влітку, потрібно проявити чудеса винахідливості. Восени ця проблема вже не така глобальна, а й навіть її вже не існує в принципі. Взяти квитки можна навіть за кілька днів до запланованої подорожі, що помітно розширює поле для діяльності. Тому якщо ви раптом вирішили провести найближчі вихідні у Карпатах, тобі може перешкодити що завгодно, але тільки не відсутність квитків.

14242245_1290593297625934_4198169459910610653_o

Атмосфера

У гори часто їдуть, щоб відчути  спокій, тишу та магію. Але в розпал курортного сезону навіть гори стають схожими на великі вулики, куди не глянь – повсюди галасливі туристи. А от восени атмосфера в Карпатах змінюється: гори опановують тиша і спокій. Прямо ідеальний релакс для вашої душі.

Осінні краєвиди

Побачити неймовірні, дивовижні та загадкові краєвиди Карпат потрібно на власні очі. Жодне фото не зможе передати вам ту атмосферу і відчуття. Уявіть лише на мить:  блакитно-синє небо над верхівками гір, всі відтінки осені прикрашають схили, радуючи око і вражаючи навіть найрозвиненішу уяву. Така краса дух захопить вмить.