У розмові з кореспондентом «Бліц-Інфо» старший інспектор з організації дорожнього руху Івано-Франківська Віталій Царьов повідомив, що ця проблема їм відома. Адже недавно їхній інспектор відвідував цю територію.

«Наш інспектор поїхав на вулицю Дністровську з приписом щодо законності встановлення дорожніх знаків парковки, які там поставлені. А також він повинен був дізнатись чому вона платна. Виявили, що знаки встановлені незаконно, і їх потрібно демонтовувати. Натомість там потрібно облаштовувати нормальну парковку і  вимагати припинення торгівлі не тільки на пішохідному переході, але й на проїзній частині», – розповідає Віталій Сергійович.

За словами Віталія Царьова справа в тому, що керівництво ринку не впливає на ситуацію та допускає такий стан речей. Натомість адміністрація ринку збирає кошти за місце не тільки з припаркованих транспортних засобів, а й з підприємців, які торгують на проїзній частині дороги.

«У нас не такий великий штаб інспекторів, щоб ми могли впливати на дії підприємців чи громадян, які торгують на тій частині вулиці. Адже в нас дуже багато роботи по транспортних засобах на центральних вулицях міста. Наша патрульна служба більш зосереджує свою роботу на місцях концентрації дорожньо-транспортних пригод», – зауважує старший інспектор.

Тому, як запевняє Віталій Царьов, Державтоінспекція про торгівлю на «зебрі» знає, та реагує на неї в межах своєї компетенції. Проте, на його думку, потрібно впливати на цю ситуацію разом з виконавчою владою міста. Адже адміністрація центрального ринку на ситуацію свідомо «закриває очі», оскільки вона на ній же і заробляє.