Помічник дільничного Коломийського відділу поліції старший сержант Руслан Бойчук 1988 р.н. у складі групи швидкого реагування з колегою, під час здійснення патрулювання на території обслуговування у темну пору доби (21.40 год. 30.08.2016) на автодорозі “Стрий-Чернівці-Мамалига”, помітили автомобіль “ГАЗ-3507”, який стояв на дорозі без увімкнених габаритів, аварійних сигналів та інших попереджувальних знаків, інформують   Версії з посиланням на сектор комунікації сектор комунікації ГУ Національної поліції в Івано-Франківській. області

Наряд, який рухався на службовому автомобілі, зупинився, увімкнувши проблискові маячки на автомобілі. Після чого поліцейські підійшли до водія, щоб дізнатися причину зупинки та надати допомогу, але в автомобілі нікого не було. Тоді вони пішли виставляти попереджувальні знаки – знак аварійної зупинки.

У цей час в напрямку Чернівців на швидкості над’їхав вантажний автомобіль “ДАF 95XF430”  з напівпричепом, під керуванням жителя Чернівців 1962 р.н., який не впорався із керуванням, не пригальмувавши,  допустив наїзд на перешкоду – службовий та вантажний автомобілі. Попереду службової автівки перебував інспектор, на якого і було здійснено наїзд.

Удар був такої сили, що автомобіль “ГАЗ-3507” відкинуло на відстань біля 15 метрів від місця стоянки. Один з інспекторів устиг зреагувати, відскочивши в сторону, в іншого інспектора шансів вижити не було жодних. Внаслідок чого 28-річний Руслан загинув. Водія вантажівки «ДАF» доставили до лікувального закладу в стресовому стані. Автомобілі поміщено на майданчик для тимчасово затриманих транспортних засобів. Слідство з’ясовує чому водій автомобіля “ДАF” не відреагував на увімкнені проблискові маячки службової автівки. У загиблого Руслана Бойчука, який з дитинства був круглою сиротою, залишилося на вихованні троє малолітніх дітей.

”Колектив прикарпатської поліції та її керівник Віктор Шкутов глибоко сумують з приводу трагічної загибелі помічника дільничного Коломийського відділу поліції Руслана Бойчука. Розділяємо біль і горе рідних і близьких з приводу непоправної втрати найдорожчої людини і колеги, який загинув внаслідок дорожньо-транспортної пригоди при виконанні службових обов’язків. Хай земля йому буде пухом і вічна пам’ять!”,  — йдеться у повідомленні ГУ Національної поліції в Івано-Франківській області.