http://www.img.vidido.ua/pogliad/2013/04/08/54816/strum.jpg

Чоловік, зайшовши на подвір’я односельчанина з метою ліквідації обриву проводу, пошкодженого внаслідок сильних поривів вітру, став на нього і був уражений струмом.

 

На жаль, усі спроби врятувати його життя виявилися марними – через 40 хвилин після інциденту медики, що прибули на місце події, констатували його смерть.

 

Як повідомили очевидці, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння, адже саме цього дня святкував своє день народження. Через це він не зміг об’єктивно оцінити ситуацію і проігнорував усі правила електробезпеки.

 

У “Прикарпаттяобленерго” наголошують на тому, що смертельно небезпечно не тільки торкатись до обірваних чи обвислих проводів, але й підходити до проводу, який лежить на землі, на відстань меншу 8 метрів. Земля, що є добрим провідником електричного струму, у даному випадку стає ніби його продовженням, і навколо обірваного проводу утворюється небезпечна зона радіусом 8 метрів. Людині при потраплянні у цю зону загрожує смертельна небезпека, незалежно від того, чи торкнулася вона до проводу, чи ні. Із зони крокової напруги необхідно виходити, не відриваючи ступні ніг одну від одної.