news-image: В Івано-Франківську Меморіальному скверу нададуть статусу кладовища

Однак оскільки Меморіальний сквер не є місцем для поховання, а пам’яткою культурної національно спадщини України у чиновників виникли запитання.  Зокрема, що стосується подальших поховань, якщо  будуть звернення від мешканців міста. Адже, в країні фактично триває війна і скільки ще трагічних звісток отримає Прикарпаття достеменно нікому не відомо.

Тому, чиновники роздумували, як зробити, щоб ніхто не відчув себе дискримінованим. Таким, що не гідний бути похованим у Меморіальному сквері. Тому, вирішили наступним чином: Меморіальному скверу нададуть статус кладовища, повідомляє кореспондент «Бліц-Інфо».

Зокрема, юридичний відділ має підготувати документ в якому частину місця у сквері нададуть для цвинтаря. У ньому має бути чітко написані межі, тобто де саме можна буде ховати загиблих та кого саме можна ховати.

 

«Я вважаю, що цих бійців треба поховати у Меморіальному сквері. Вони загинули як Герої. Це хлопці, які 35 днів без перепочинку були на передовій. І цей вертоліт їх забирав на перепочинок. До того ж наш Івано-франківський «Беркут» на Майдані не зганьбив себе – їх ставили у третю колону, бо боялися, що вони розвернуться до людей – вони герої», – наголосив міський голова.

 

Відтак після того як положення з чітко прописаними пунктами підготує юридичний відділ документ розглянуть на виконавчому комітеті, а згодом затверджуватимуть на сесії міської ради.