Вибори проводилися у зв’язку з достроковим припиненням повноважень голів, інформують у Галицькій РДА.

На позачергових виборах сільського голови с.Бринь до списку виборців було внесено 541 виборець. У голосуванні взяли участь 440 виборців (81,3 % від загальної кількості виборців). За результатами голосування на позачергових виборах сільського голови с.Бринь 206 виборців (46,8% від загальної їх кількості ) віддали перевагу Дзунзі Ярославу Степановичу, який є позапартійним.

 По виборчих дільницях Дорогівської сільської ради до списку виборців було внесено 1044 виборці. У голосуванні взяли участь 778 виборців (74,5 % від загальної кількості виборців). У виборчій кампанії були зареєстровані та взяли участь 4 кандидати. Перемогу на виборах сільського голови с.Дорогів серед чотирьох кандидатів отримав Фрик Степан Львович. Його підтримали 566 виборців (72,7% від загальної їх кількості). Степан Льовович є позапартійним і працює вчителем Дорогівської ЗОШ І-ІІІст.

 По виборчих дільницях Старомартинівської сільської ради до списку виборців було внесено 514 виборців. У голосуванні взяли участь 386 виборців (75% від загальної кількості виборців). У виборчій кампанії були зареєстровані та взяли участь 2кандидати. В результаті голосування переможцем визнано Харів Ольгу Ярославівну. За неїпроголосувало 236 виборців, що становить 61,1% від загальної їх кількості.