В рамках візиту відбулася зустріч з заступником голови Долинської районної ради Іваном Дирівим, міським головою м. Долина Володимиром Гараздом та начальником відділу інвестицій і туризму Долинської райдержадміністрації Мар’яною Табаркевич.


Під час засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку туризму Долинщини присутнім було презентовано основні інвестиційні пропозиції міста, зокрема «Розвиток бальнеологічного (SPA) туризму в м. Долина на основі використання лікувально-оздоровчих властивостей соляної ропи з родовища «Барбара».

Сприятливими умовами для розвитку бальнеологічного курорту є наявність в околицях Долини (с. Мізунь та с. Мислівка) мінеральних джерел, фізико-хімічний склад води яких близький до «Миргородської». Основними пріоритетами при розробці стратегічного документа було визначено розвиток оздоровчого, спортивного туризму.
Під час короткої презентації проекту Наталія Гасюк акцентувала увагу на доцільності доопрацювання пріоритетних для розвитку району інвестиційних пропозицій в туристичній сфері для врахування їх при розробці Регіональної цільової програми розвитку туризму на наступний програмний період.
Також учасниками зустрічі обговорено результати діяльності туристично-інформаційного центру «Бойківщина» у поточному році, переглянуто напрямки роботи центру та завдання на 2016 рік.
У рамках поїздки відбувся огляд проміжних результатів зі спорудження візит-центру в селищі Вигода, що створюється в рамках реалізації проекту «Карпатські історичні вузькоколійні залізничні дороги» Програми транскордонного співробітництва «Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна».
Також команда проекту мала можливість ознайомитися з новим об’єктом, який може стати цікавою атракцією Долинщини, – козячим фермерським господарством «Еко-Карпати», де туристи зможуть побачити як процес вирощування кіз та овець, так і технологію сироваріння.

Довідково про проект:

Проект «Івано-Франківська область – край для туризму» впроваджується Івано-Франківською облдержадміністрацією за підтримки Івано-Франківської обласної ради та співфінансується Європейським Союзом. Метою проекту є підтримка соціально-економічного зростання Івано-Франківщини через впровадження ефективної регіональної політики та розвиток туристичної галузі Прикарпаття.

Асоційовані партнери проекту: Регіональний фонд підтримки підприємництва по Івано-Франківській області; Регіональний туристично-інформаційний центр.

Термін реалізації: 30 місяців, з серпня 2014 року.

Більше інформації про проект можна отримати в департаменті міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації, тел.: (0342)552042.