dramka_remont

Нагадаємо, драмтеатр закрили на ремонт 31 березня минулого року і на його реконструкцію виділили понад 15 мільйонів гривень. Замовником робіт виступив департамент будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської ОДА і за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Житлобуд – І», яка сьогодні й проводить реконструкцію.

Минулого року керівництво Івано-Франківської ОДА ставило перед працівниками завдання завершити ремонт спочатку до 1 листопада, а згодом – до 1 грудня. Однак роботи тривають досі і їх ще дуже багато.

Як повідомив кореспонденту «Бліц-Інфо» заступник начальника виробничо-технічного відділу ОДА Ігор Лукач будівельникам необхідно виконати ще досить великий об’єм робіт. Адже з виділених 15 мільйонів на реконструкцію драмтеатру виконані роботи складають лише близько 3 мільйонів гривень.

Зокрема завершені загальні будівельні роботи дахової котельні та виконане підсилення дерев’яних конструкцій даху, замінені труби резервної мережі системи централізованого теплопостачання та розпочаті роботи з реконструкції санвузлів.

«Ви уявляєте, який ще обсяг робіт потрібно виконати, якщо з виділених коштів освоєно лише 2 мільйони 772 348 тисяч гривень. Проте ми виконали вже багато роботи. До прикладу, на цей рік нам виділили мільйон гривень і ми намагаємось розподілити так кошти, щоб виконати на них те, що зараз є першочерговим. Зокрема, постелити ковролінове покриття, бо вже маємо підписану угоду з вітчизняними постачальниками на  238 тисяч, щоб устелити майже 800м2. Його обіцяють привезти до кінця місяця», – зазначив Ігор Лукач.

До того ж, за словами комунальника, зала театру вже на завершальній стадії. Будівельники виконали роботи з  побілки стелі, реставрації люстр, а також – змінили підлогу. Тепер залишилося застелити її ковроліном та вмонтувати крісла.

З серйозних робіт, наголошує Ігор Лукач необхідно виконати роботи з покрівлі даху над глядацькою частиною залу, а це 3тисячі м2. Також найважливішим завданням є завершити всі опоряджувальні будівельні роботи по котельні, щоб розпочати монтаж обладнання, яке вже закуплене.

«Крім того, зараз ведуться роботи з благоустрою. Зі сходів демонтували старий граніт та розпочали облицювання гранітними плитами, залиті пандуси з підігрівом для інвалідів. Їх теж вбиратимуть у граніт», – зауважив Ігор Володимирович.

Що стосується зовнішнього вигляду будівлі драмтеатру, то її реконструкція передбачена другою чергою, після того як завершаться всі основні ремонтні роботи всередині.

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_7925%20(2).JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_2257%20(1).JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_2260%20(1).JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_2265%20(2).JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_2271%20(2).JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_2262%20(1).JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_2259%20(3).JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_2278%20(2).JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_2272%20(1).JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_2275%20(1).JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_2283%20(3).JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_2280%20(3).JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_2281%20(2).JPG