Завтра, 24 липня об 11.00 призначено чергове судове засідання в міському суді Івано-Франківська за позовом міської влади Івано-Фраківська до Мирослави Мунакати, яка власним коштом облаштувала тротуар біля дому, пишуть Версії. 

Під час попереднього судового засідання, яке відбулося 20 липня, сторони знову намагались визначитися з експертизою, оскільки ”НДІ ПРОЕКТРЕКОНСТРУКЦІЯ”, який хотів залучити позивач, відмовився її проводити, посилаючись на те, що у них відсутнє відповідне обладнання.

Тому міська влада запропонувала для проведення робіт залучити Кавецького Василя.   Він  є засновником судово-експертної приватної фірми “ЕКСПО-ФІРМА” з Косова. Та проти цього виступила відповідач Мирослава Мунаката, яка підозрює що експерт може бути упередженим.

Відповідач підготувала Клопотання до суду, в якому в якому вказує, що питання підготовлені для експертизи сформульовані таким чином, щоб уникнути відповідей на основне питання: а чи забезпечила Івано-Франківська міська рада, як орган місцевого самоврядування належний стан та ремонт тротуару та дороги по вулиці Нова.

Відповідач пропонує поставити перед експертизою наступні питання:

  1. Який технічний стан тротуару по вул. Нова, що у м. Івано-Франківську та прилягаючої до нього дороги на момент проведення судової експертизи?
  2. Чи відповідає тротуар по вул. Нова, що у м. Івано-Франківську та прилягаюча до нього дорога вимогам нормативно-правових актів у галузі будівництва? Якщо не відповідає, то в чому полягають невідповідності?
  3. Якщо технічний стан тротуару по вул. Нова, що у м. Івано-Франківську та прилягаючої до нього дороги не відповідає   вимогам нормативно-правових актів у галузі будівництва,  то яка технічна причина його стану, пошкоджень та руйнувань?
  4. Яким був технічний стан об’єкту тротуар, розташований уздовж будинку № 16 вул. Нова, що у м. Івано-Франківську до виконання будівельних робіт на цьому об’єкті восени 2013 року?
  5. Чи у відповідності до вимог чинних нормативно-правових актів, будівельних норм, правил ремонту і утримання вулиць здійснюється експлуатаційне утримання та ремонт тротуару на Нова, що у м. Івано-Франківську та прилягаючої до нього дороги до виконання будівельних робіт восени 2013 року на об’єкті тротуар, розташований уздовж будинку № 16 вул. Нова, що у м. Івано-Франківську і на момент проведення судової експертизи?
  6. Який вид будівельних робіт на об’єкті тротуар, розташований уздовж будинку № 16 вул. Нова, що у м. Івано-Франківську (улаштування нового, відновлення покриття, реконструкція, поточний ремонт, капітальний ремонт тротуару тощо) виконаний фактично 2013 році ?
  7. Яка вартість фактично виконаних будівельних робіт на об’єкті тротуар, розташований повздовж будинку № 16 вул. Нова, що у м. Івано-Франківську, проведених в 2013 р.?

Також відповідач Мирослава Мунаката в Клопотанні зазначає наступне:

Оскільки я категорично заперечую щодо доручення проведення даної експертизи приватному судовому експерту Кавецькому Василю Антоновичу, який зареєстрований м . Косів Івано-Франківської області, пропонуюпроведення даної експертизи доручити Тернопільському відділенню Київського НДІСЕ вул. Крушельницької, 18, 46000, м. Тернопіль або Львівському НДІСЕ, який знаходиться за адресою: вул. Липинського, 54, м. Львів, 79024, якому направити матеріали справи“.