Подія сталася ще у червні минулого року. На сьогоднішнє засідання з’явився основний свідок Анатолій Лужецький – власник будови, на якій працював померлий. Нагадаємо, його декілька разів викликали у суд.

Свідок спочатку заявив, що не знає, з якої справи його викликали у суд у якості свідка. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

“Я знаю що він (Кловак, – ред.) побив людину, людина померла – оце все, що я знаю, а ще я на операцію давав гроші”, – сказав потім свідок та зазначив, що те, що обвинувачений вдарив ногою в голову Чемериса знає зі слів робітників.

“Ми зразу (разом із одним робітником) поїхали в обласну лікарню. Зеновій у приймальні лежав без свідомості. Треба була операція. Потрібні ліки купили і передали через акушерку. Так він і не прийшов у свідомість”, – зазначив свідок.

Лужецький також розповів, що на Чемерисові тоді помітив синяки на губах і грудях.

“Був у одних шортах і бився у конвульсіях”, – сказав свідок.

Власник будови сказав, що після зустрічався з підозрюваним.

“Він сказав, що це повинно було статися з тобою”, – каже свідок.

На запитання прокурора, чи таким чином Кловак фактично погрожував, Лужецький відповів, що так. Підозрюваний тоді повідомив свідкові, що наніс тілесні ушкодження, а яким чином – не повідомив. Неприязних стосунків між Лужецьким і Кловаком не було.

“Одного разу я просто сказав (Кловакові, – ред.), що робота, яка була раніше зроблена, була зроблена погано. Мабуть, на кому першому прийшлося, на тому відомстився”, – сказав Лужецький.

Свідок також зазначив, що бригади робітників не знали один одного.

Після сторони перейшли до розгляду письмових доказів. Зокрема, під час прочитання протоколу слідчого експерименту йшлося, що Лужецький нібито мав образу на Кловака.

 

“Ми в нього взимку працювали, мали це все робити, а так ніби вийшло, що ми його “кинули” і пішли до родичів через дорогу”, – казав Кловак.

Зазначалося, що у цей день хтось пошкодив колесо машини підозрюваного, той подумав, що це працівники Лужецького. Він нібито сказав Чемерису, який ходив у дворі, щоб передав власнику, аби більше не підходили до машини, і хотів уже йти, але померлий його зупинив. У ході розмови Кловак стверджував, що ударив Чемериса не ногою, а рукою.

Висновок судмедексперта свідчить, що травми, внаслідок яких чоловік помер, могли бути отримані внаслідок падіння через удар, зокрема, удару об бетонний предмет.

На наступному засідання сторони розглянуть протоколи відтворення, а також відбудуться судові дебати.

Слухання відбудеться 15 серпня о 12:00.