Ми – те, що ми їмо. І нерідко причиною постійного поганого настрою є зовсім не життєві перипетії, а неправильний раціон.

Виявляється, 90% гормону щастя, серотоніну, виробляється у кишечнику, тож настрій безпосередньо залежить від здоров’я травної системи, пишуть Версії з посиланням на znaj.

Відмовтеся від цих 5 продуктів, і настрій у вас буде відмінний:

Газована вода без цукру

Цей напій ще гірший, ніж його цукрова версія. Справа в тому, що підсолоджувачі містять специфічну амінокислоту, яка блокує вироблення серотоніну.

Мюслі

Багато хто звик думати, що мюслі – атрибут здорового харчування. Однак у них занадто багато цукру. Після такого сніданку відчуваєш різкий приплив бадьорості, який, втім, так само різко й пропадає.

“Барвиста” їжа

Пончик у кольоровій глазурі виглядає дуже апетитно, однак харчові барвники загальмовують вироблення гормону щастя.

Фастфуд

У ресторанах швидкого харчування люблять використовувати гідрогенізовані жири, які порушують баланс омега-кислот в організмі і знижують рівень серотоніну.

Маргарин

Це – транс-жир у чистому вигляді. Він дуже повільно перетравлюється і “вбиває” гормон щастя. Що цікаво, маргарин не їдять навіть таргани!

Локшина швидкого приготування

Справа не в самій вермішелі, а у приправі, яка йде із нею у комплекті. Вона містить ВРА – це речовина, яку організм сприймає як гормон. Отримавши його, він припиняє вироблення серотоніну.